PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 241869 odwiedzający (685003 wejścia)
Aktualności

Wyrównane spotkanie i przegrana z Burzynem
Matu$$ data 25.06.2010, o 13:36 (UTC)
 Derbowe spotkanie z Burzynem było bardzo wyrównanym widowiskiem,mecz był ponownie rozgrywany na wynajętym boisku Tuchovii,gdyż nasz obiekt nadal nie nadaje się do gry. Goście broniący się przed spadkiem objęli prowadzenie po ok 20 min. meczu,gdy nieporozumienie naszego stopera i bramkarza wykorzystał napastnik Burzyna. Nasi wyrównali dopiero w drugiej części gry po efektownym uderzeniu Marcina Krupy z dystansu.Z remisu cieszyliśmy się ledwie minutę-po szybkim wykonaniu rzutu z autu,niepilnowany przez nikogo najbardziej doświadczony na boisku J.Ropski z bliska strzelił zwycięską bramkę dla Burzyna.

Sezon dobiegł końca i my jako beniaminek możemy zaliczyć go do jak najbardziej udanych.Po rundzie jesiennej zajmowaliśmy 6 miejsce,po nieco lepszej wiośnie udało się nam awansować na 4 pozycje ,która spokojnie utrzymaliśmy do końca rozgrywek co jest sporym sukcesem.Ostatnie kilka kolejek nasi grali o tzw."pietruszkę"co tez odbiło się frekwencją na meczach,często musieliśmy rozgrywać mecze gołą jedenastką,bez żadnego zawodnika na zmianę.Do następnego sezonu pozostało trochę czasu więc miejmy nadzieję,że nasze kierownictwo wzmocni zespół 3-4 nowymi twarzami,tym bardziej,że zainteresowanych grą w naszym zespole jest kilku.

DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM SEZONIE!!

Zasłużone zwycięstwo lidera
Matu$$ data 22.06.2010, o 19:37 (UTC)
 Huragan przegrał w Zaczarniu z miejscową Zorzą 6:0. Widowisko było jednostronne a Huragan występował bez swoich najskuteczniejszych graczy m.in. Marcina Krupy i Marka Szczepańskiego. Pusta była również nasza ławka rezerwowych, gdyż do Zaczarnia pojechało nas tylko jedenastu. Lider z Zaczarnia gra w tym sezonie najefektywniejszą piłkę i zasłużenie awansował. Życzymy im powodzenia w lidze okręgowej.

Porażka ze Skrzyszowem
Matu$$ data 17.06.2010, o 11:21 (UTC)
 W końcu doszło do skutku kilkakrotnie przekładanie spotkanie w Skrzyszowie.W meczu tym gospodarze zasłużenie wygrali 5:1.Do 40 min.spotkanie było dość wyrównane- wynik wtedy brzmiał 1:1 i wtedy w ciągu minuty straciliśmy dwie głupie bramki. Druga połowa to już zdecydowana dominacja Skrzyszowian,którzy dołożyli "tylko" dwie bramki.

Honorową jak się później okazało bramkę zdobył Bartek Ogiela,który skorzystał z dośrodkowania z rzutu rożnego Marcina Wajdy.

Okazja do rehabilitacji już w sobotę z zespołem,który zdecydowanie wygrał całe nasze rozgrywki i zapewnił sobie awans do klasy okręgowej,czyli wyprawa do Zaczarnia.

Remis po twardej grze
Matu$$ data 13.06.2010, o 21:13 (UTC)
 Huragan Buchcice zremisował 2:2 z Koszycami Małymi. Gra była bardzo ostra i toczyła się w szybkim tempie. Bramki dla Huraganu zdobyli: Mirosław Wajda i Marcin Krupa. Wkrótce relacja.

Spotkanie z Koszycami zakończyło się sprawiedliwym remisem,Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod nasze dyktando,druga zaś to dominacja gości.

Pierwszą bramkę zaraz na początku w meczu zdobył Mirek Wajda,który wykończył indywidualną akcję Ogieli.Goście wyrównali po około pół godzinie gry,gdy ich pomocnik ładnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego.Na przerwę jednak schodziliśmy prowadząc jedną bramką-Ogiela został sfaulowany w polu karnym,a ten stały fragment gry pewnie na bramkę zamienił Marcin Krupa.

W drugiej części padła tylko jedna bramka-nasz obrońca zagrał piłkę ręką w polu karnym,a rzut karny dość szczęśliwie wykonał napastnik gości.

Najlepszą okazję na trzecią bramkę dla Koszyc miał wykonawca rzutu karnego,który mając przed sobą pustą bramkę z bardzo bliskiej odległości najpierw skiksował,a poprawka przeszła obok bramki!

Skład: Bijak-Mazur,Piotrowski,Wójcik,Krupa Ł-Wajda Mir.,Hanak,Wajda Mar.,Krupa M.-Ogiela,Szczepański(70'Bachula)

Bobry pokonane!!!
Matu$$ data 10.06.2010, o 20:05 (UTC)
 Udał się naszym chłopakom wyjazd do Bobrownik, zdobyliśmy 3 punkty w pięknym stylu. Gra od początku była wyrównana, ale pierwsi sytuację wykorzystali gospodarze. Ich zawodnik pięknym strzałem z prostego podbicia z około 20m pokonał naszego bramkarza. Bramkę wyrównującą dał nam świetnie dzisiaj dysponowany Bartłomiej Ogiela. Piłkę na naszej połowie przejął Wajda i szybko wyprowadził ją do Ogieli, który wymienił podanie z Krupą i oddał strzał. Bramka na 1:2 to również zasługa Ogieli, który odważnie wszedł w pole karne i wywalczył jedenastkę, którą pewnie wykorzystał Szczepański. Do końca meczu obydwie drużyny miały dobre okazje na zmianę wyniku,lecz z jednej jak i drugiej strony świetnie spisywali się bramkarze.Dzisiaj w wyjściowej jedenastce świetnie zadebiutował od pierwszych minut w A-klasie na prawej obronie młody Szymon Iwaniec,którego występ wypadł bardzo obiecująco.A z krycia najskuteczniejszego w zespole gości Łukasza Chrobaka świetnie wywiązał się popularny "Morgan".

Skład: Bijak-Iwaniec,Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł.-Wajda Mir.,Hanak,Wajda Mar.,Krupa M.-Szczepański,Ogiela

Z Bobrami w czwartek
Matu$$ data 05.06.2010, o 12:30 (UTC)
 Mecz pomiędzy Huraganem Buchcice, a Bobrownikami odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 w Bobrownikach.