PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 243504 odwiedzający (687071 wejścia)
Aktualności

Dostępne skróty meczów oraz zdjęcia
Matu$$ data 14.04.2010, o 12:33 (UTC)
 kameraW dziale filmy można zobaczyć już skrót meczu z Pleśną i Błękitnymi.Przejdź do Filmów. W galerii jest również kilka zdjęć z meczów. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Wszystkie mecze odwołane
Matu$$ data 10.04.2010, o 16:00 (UTC)
 zalobaOgromna tragedia wstrząsnęła wszystkimi Polakami. Samolot lecący do Smoleńska na pokładzie, którego był m.in. Prezydent Lech Kaczyński rozbił się nieopodal lotniska. Nikt z pasażerów nie przeżył. W związku z tragedią wszystkie mecze zaplanowane na ten weekend zostały odwołane.

Pewne zwycięstwo nad Błękitnymi
Matu$$ data 03.04.2010, o 11:40 (UTC)
 blekitniW zakończonym przed momentem meczu pomiędzy Huraganem Buchcice a Błękitnymi Tarnów odnieśliśmy wysokie zwycięstwo 4:0. Mecz toczył się pod nasze dyktando i goście nie potrafili sobie stworzyć wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Nasi zawodnicy niestety razili nieskutecznością. Na pochwałę zasługuje dzisiaj szczególnie Bartłomiej Ogiela zdobywca 2 bramek oraz Marcin Krupa (również 2 bramki).

Skład:Bijak-Mazur,Wójcik,Piotrowski(60'Onak),Krupa Ł.-Wajda Mirosław,Wajda Marcin,Ogiela(80'Iwaniec),Witek-Krupa M.,Bachula

Matu$$ data 28.03.2010, o 16:13 (UTC)
 W inauguracji rundy wiosennej ulegliśmy drużynie LKS Pogórze Pleśna 1:0. Derbowy pojedynek w Pleśnej nie dostarczył dość licznie zgromadzonym kibicom zbyt wielu emocji.Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo z jednej jak i z drugiej strony.Akcje były prowadzone dość chaotycznie,a gra toczyła się głównie w środku pola.
Początek spotkania to jednak zdecydowane ataki gospodarzy co udokumentowali golem-Ścieżka bez większego problemu uporał się z naszym lewym obrońcą,zagrał wzdłuż bramki,a napastnikowi pozostało jedynie dopełnić formalności.
Kilka minut później powinno być 1:1-po rzucie wolnym Wajdy piłka spadła tuż za murem gospodarzy,dopadł do niej Szczepański i umieścił ją w bramce-a sędzia dopatrzył się ...spalonego!
Do przerwy warto jedynie odnotować minimalnie niecelne uderzenie Wajdy z rzutu wolnego i zbyt lekki strzał Ogieli głową.
Druga połowa to już odważniejsza gra naszego zespołu,jednak bez efektu bramkowego,najbliższy zdobycia bramki był Bachula,który najpierw przestrzelił w dogodnej sytuacji,a chwilę później pogubił się w sytuacji sam na sam.
Gospodarze najlepszą okazję w tej części mieli w ostatniej minucie spotkania,ale ich zawodnik nie poradził sobie z Bijakiem.
W tym spotkaniu zabrakło pauzujących za kartki Hanaka,Cyrybała i Marcina Krupy,Łukasza Skrucha(praca),Mirka Skrucha(wyjazd za granicę) oraz Okaza,któremu skończył się okres wypożyczenia z Tuchovii.

Skład:Bijak-Mazur,Wójcik,Piotrowski(55'Onak),Krupa Ł-Wajda Mir.,Wajda Mar.,Witek,Ogiela-Szczepański,Bachula

Wygrana w ostatnim sparingu
Matu$$ data 26.03.2010, o 22:27 (UTC)
 Rzutem na taśmę udało się dzisiaj rozegrać ostatni sparing na świetnie przygotowanym boisku Rzuchowej z tamtejszym KS-em. I co warto dodać przy sztucznym oświetleniu!!!Zwyciężyliśmy 8:0!

Bramki:
Bachula-2,Wajda Mirosław-2,Wajda Marcin,Krupa Marcin, Iwaniec, Ogiela

Skład:
Bijak-Wójcik,Mazur,Piotrowski,Krupa Ł.-Wajda Mirosław,Wajda Marcin,Ogiela,Onak-Krupa M., Bachula oraz Iwaniec, Graniczkowski

Bartłomiej Ogiela wzmocni Huragan!!!
Matu$$ data 26.03.2010, o 09:22 (UTC)
 halaBartłomiej Ogiela wzmocni naszą drużynę w rundzie wiosennej. Zawodnik występował w drużynie Tuchovii Tuchów. Mamy nadzieję, że jego doświadczenie(jak na młody wiek)poprawi naszą grę i pozwoli osiągnąć zamierzone cele. Samemu zawodnikowi życzymy jak najlepszych występów.