PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 241868 odwiedzający (685002 wejścia)
Aktualności

Zwycięstwo z Rybitwą
Matu$$ data 04.06.2010, o 21:08 (UTC)
 W rozegranym wczoraj meczu Huragan pokonał Rybitwę Ostrów 3:0. Bramki dla Buchcic zdobyli Ogiela 2x, Szczepański.

Udał się naszym chłopakom rewanż na zespole Rybitwy za jesienną porażkę w Ostrowie (1:2) i pewnie ich pokonali 3:0!Spotkanie rozegrane było na bocznym boisku Tuchovii,gdyż nasz obiekt podobnie jak inne boiska w okolicy regularnie pustoszy rzeka Biała.

Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando,goście ograniczali się do gry z kontry.Do przerwy jednak bramki nie padły,a najlepsze okazje w naszej drużynie zmarnowali m. in.Witek,Szczepański,Ogiela,bracia Wajda czy Hanak.

W drugiej połowie goście wyraźnie opadli z sił i w krótkim okresie gry przesądziliśmy o tym, że 3 punkty zostaną u nas.

Najpierw dwójkową akcję przeprowadzili Hanak i Wajda Mir.,a piłka po rykoszecie spadła pod nogi Ogieli,który z bliska umieścił piłkę w siatce.Na 2:0 podwyższył Szczepański ładnym technicznym uderzeniem z okolic szesnastki.Ostatnia bramkę zdobył Ogiela strzałem głową wykorzystując dobre zagranie Bachuli.

W tej części gry goście najlepszą okazję mieli po rzucie wolnym A.Białego po którym piłka trafiła w słupek.

Skład: Bijak-Mazur,Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł.-Wajda Mir.,Hanak,Wajda Mar.(78'Iwaniec),Witek(60'Bachula)-Szczepański(67'Skruch),Ogiela

Porażka Huraganu...
Matu$$ data 30.05.2010, o 16:44 (UTC)
 Tak słabego Huraganu już dawno nie oglądaliśmy. W spotkaniu XXVII kolejki A-klasy, które rozgrywane było na stadionie Tuchovii Tuchów ulegliśmy wysoko (0:4) Gosłavii Gosławice.

Przesunięcie meczu z Gosławicami na niedzielę nie było najlepszym rozwiązaniem,gdyż sobotnie Dni Tuchowa ewidentnie dały się we znaki naszym zawodnikom.Goście wygrali wysoko i jak najbardziej zasłużenie wykorzystując wszystkie nasze błędy.Wynik był już przesądzony praktycznie do przerwy bo przegrywaliśmy już 0:3!Jednak w tej części gry,zwłaszcza w końcówce mieliśmy kilka świetnych okazji do zmiany wyniku lecz za każdym razem dobrze interweniował bramkarz gości.

Druga połowa to już bezbarwne widowisko w naszym wykonaniu.Po błędzie naszej defensywy goście zdobyli czwartą bramkę,a w końcówce mogli zdobyć i piątą,gdyby bramkarz gości uświetnił swój występ wykorzystując rzut karny.Jego intencje świetnie wyczuł Bijak rehabilitując się po części za fatalną interwencje przy pierwszej bramce.

Skład: Bijak-Mazur,Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł.-Wajda Mir.(75'Graniczkowski),Hanak,Witek(45'Bachula),Wajda Mar.-Krupa M.(55'Iwaniec),Ogiela

Huragan pokonuje Metal
Matu$$ data 26.05.2010, o 19:31 (UTC)
 RygliceW rozgrywanym dzisiaj zaległym meczu Huragan pokonał na wyjeździe Metal Tarnów 0:3. Bramki dla Huraganu zdobyli Marcin Krupa, Marek Szczepański oraz Marcin Wajda, który strzelił pierwszą bramkę w A-klasie.

Początek meczu rozpoczął się po naszej myśli bo dość szybko wyszliśmy na prowadzenie-rzut wolny za faul na Szczepańskim idealnie wykonał Marcin Krupa i było 1:0!Po tej bramce do głosu doszli gospodarze,którzy mieli kilka świetnych okazji lecz za każdym razem przygrywali pojedynki z Bijakiem i dzięki niemu wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Druga połowa to już zdecydowana dominacja naszej drużyny,którą udokumentowaliśmy dwiema bramkami.Najpierw kolejny rzut wolny,tym razem Mirka Wajdy bramkarz sparował na poprzeczkę,a ze skuteczna dobitką pospieszył Szczepański i głową zdobył drugą bramkę!

Trzecia bramka to szybka dwójkowa akcja Szczepańskiego i Marcina Wajdy,po której ten drugi z 7m nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

Skład: Bijak-Mazur,Wójcik,Piotrowski,Krupa M.-Wajda Mir.,Hanak,Wajda Mar.,Witek(75'Iwaniec)-Szczepański,Ogiela

Informacja TOZPN
Matu$$ data 22.05.2010, o 06:59 (UTC)
  Wydział Gier TOZPN informuje, że z powodu złych warunków atmosferycznych i terenowych, zawody o mistrzostwo Klasy Okręgowej Seniorów oraz Klasy''A''– Gr. IV, wyznaczonych na dzień 19.05.2010r.(IV termin z dnia 10 - 11.04. br.) - zostają odwołane...
Nieodbyte w dniu 16.05.2010r. zawody Kl. Ok. Sen., Kl. ''A'' – Gr. IV, odbędą się w terminach:

KL. OKR. i KL. ''A'' – GR. IV - 26 maj 2010r. {środa} o godz. 18. 00

Wygrana po emocjonującym spotkaniu
Matu$$ data 09.05.2010, o 16:27 (UTC)
 W zakończonym przed momentem spotkaniu Huragan pokonał na własnym boisku Szynwałd 1:0. Mecz obfitował w sytuacje bramkowe zarówno z jednej, jak i drugiej strony, ale to my częściej byliśmy w posiadaniu piłki. Bramkę dla Huraganu zdobył z rzutu wolnego Marcin Krupa.

1:0 - Marcin Krupa

Skład: Bijak-Mazur,Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł.-Wajda Mir.,Hanak,Szczepański(Bachula),Witek(Wajda Mar.)-Krupa M.,Ogiela

Brak szczęścia i porażka w Śmignie
Matu$$ data 03.05.2010, o 19:09 (UTC)
 W rozgrywanym dzisiaj meczu XXIII kolejki A-klasy Huragan przegrał na wyjeździe ze Śmignem 3:2. Mimo licznych sytuacji bramkowych nasi zawodnicy nie potrafili umieścić piłki w siatce rywali. Mecz do samego końca toczył się w szybkim tempie, ale to gospodarze wyszli zwycięsko z tej walki.

Skład: Bijak-Mazur,Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł.-Wajda Mir.,Hanak,Wajda Mar.(45'Szczepański),Witek-Krupa M.,Ogiela