PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 242981 odwiedzający (686407 wejścia)
Aktualności

Hit na sobotę...
Matu$$ data 19.04.2009, o 10:52 (UTC)
 Hit na sobotę, bo tak okrzyknięto mecz pomiędzy Huraganem a Lubaszową odbędzie się 25.04.2009 o godzinie 17:00 w Lubaszowej. Będzie to szlagierowy mecz drużyn walczących o A-klasę. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców.

Remis z Olszynami
Matu$$ data 18.04.2009, o 19:00 (UTC)
 Po zaciętym meczu LKS Huragan Buchcice remisuje z drużyną z Olszyn 1:1. W meczu zadebiutował Rafał Roczniak. Do naszej drużyny dołączył również Karol Kosoń i Dariusz Mazur. Wkrótce film i zdjęcia z meczu.

Drużyna

Relacja:

I połowa

Mecz szybko nabrał tempa. Już w 4 minucie pięknym podaniem popisuje się Marcin Krupa, piłkę otrzymuje Rafał Roczniak, jednak po jego strzale piłka mija bramkę. 8 minuta i efektowny strzał Dawida Hanaka. Piłka minimalnie mija bramkę. W 9 minucie spotkania zamieszanie w polu karnym wykorzystują goście. Strzał broni Stanisław Bijak, jednak piłkę dobija nie upilnowany zawodnik Olszyn. Mamy 0:1 dla gości. W 14 minucie składna akcja zawodników Huraganu, podanie Rafała Roczniaka i dobra wrzutka w pole karne Dawida Hanaka. Piłkę uderza Marcin Krupa piłka minimalnie mija prawy słupek. 15 minuta spotkania. Mamy rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę uderza Mirosław Wajda jednak piłka szybuje ponad bramką. W 18 minucie żółtą kartkę otrzymuje zawodnik z Olszyn, który faulował Dawida Hanaka. 23 minuta i mamy kolejną żółtą kartkę dla gości. Tym razem faulowany Rafał Roczniak. 38 minuta spotkania i wyborny strzał Jarosława Bachuli piłka mija bramkarza i uderza w słupek. 40 minuta. Piłkę prowadzi Rafał Roczniak, wbiega w pole karne i pada na murawę razem z zawodnikiem gości, jednak sędzia nie odgwizdał faulu. 44 minuta spotkania i kontrowersyjna sytuacja. Rafał Roczniak sygnalizuje sędziemu gotowość do wejścia na boisko. Sędzia podnosi rękę i Rafał wbiega na boisko. Po chwili sędzia pokazuje naszemu zawodnikowi żółtą kartkę za wejście na boisko bez pozwolenia. Sędzia dolicza 2 minuty. Szczęścia próbował jeszcze Jarosław Bachula ale bramkarz pewnie łapie piłkę. W mieszanych nastrojach zawodnicy opuszczają boisko.

II połowa

Rozpoczyna się druga połowa meczu. Zdeterminowani zawodnicy wychodzą na boisko. Gra jest coraz ostrzejsza i w 58 minucie brzydki faul w polu karnym Olszyn na Emilu Witku. Czerwoną kartkę otrzymuje zawodnik z Olszyna a sędzia dyktuje rzut karny. Piłkę do bramki pewnie uderza Marcin Krupa i mamy 1:1. 64 minuta meczu zawodnicy Huraganu ruszają do ataku. Wspaniała sytuacja jednak znowu brakuje skuteczności. 67 minuta meczu i czerwień otrzymuje Jarosław Bachula, a po chwili niepotrzebne dyskusje Łukasza Krupy i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę. Na boisku widać już tylko zawodników Huraganu, którzy robią wszystko by strzelić bramkę. Mnóstwo strzałów kończy się interwencją bramkarza. Piłkę otrzymuje Dawid Hanak wychodzi sam na sam z bramkarzem i próbuje go pokonać lobem. Piłka kolejny raz uderza w słupek. Kolejna minuta i strzał Marcina Krupy. Piłka uderza w poprzeczkę. 77 minuta i kolejną żółtą kartkę otrzymują goście. 82 minuta meczu. Strzał oddaje Marcin Krupa i kolejny raz brakuje szczęścia. Piłka uderza w słupek. Zawodnicy Huraganu do końca meczu próbowali swojego szczęścia jednak dziś bardzo go brakowało. Mogą o tym świadczyć 3 słupki i 2 poprzeczki. Miejmy nadzieję, że to potknięcie naprawimy w meczu z Lubaszową. Życzymy powodzenia.

Matu$$ data 18.04.2009, o 13:44 (UTC)
 Zakończyliśmy głosowanie na najlepszego zawodnika meczu z Tarnowcem. Zwycięzcą został Marcin Krupa. Oto wyniki głosowania.

Image Hosted by ImageShack.us

Zapraszamy na mecz
Matu$$ data 15.04.2009, o 14:26 (UTC)
 Wszystkich kibiców zapraszamy na kolejny ligowy pojedynek pomiędzy Huraganem Buchcice a Olszynami. W naszej okolicy można już zobaczyć poniższy plakat.

Życzenia Świąteczne
Matu$$ data 10.04.2009, o 08:36 (UTC)

Życzenia

Dostępne zdjęcia i film z meczu z Tarnowcem
Matu$$ data 07.04.2009, o 08:50 (UTC)
 W dziale galeria pojawiły się zdjęcia z meczu ligowego z Tarnowcem. Z powodu problemu z serwerem mieliśmy opóźnienie z przesłaniem filmu, na szczęście już wszystko wróciło do normy i w dziale filmy można obejrzeć skrót meczu.