LKS Huragan Buchcice
Menu  
  Strona startowa
  Aktualności
  Klub
  Stadion
  Historia
  Kadra
  Tabela
  Terminarz
  Galeria
  Filmy
  Download
  Księga gości
  O serwisie
  Kontakt
  Forum dyskusyjne
  Media o nas
  Reklama

LKS Huragan Buchcice


Numer konta

PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)


Sponsorzy

Control Process


Serwis monitorowany przez:

Darmowe statystyki

Łącznie stronę odwiedziło już 115807 odwiedzający (409661 wejścia)
Terminarz
Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

KS Burzyn 3-0 Huragan Buchcice  
LUKS Skrzyszów 1-0 LKS Dębina Łętowska  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 3-1 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
Victoria Koszyce Małe 1-1 KS Radlna  
Liwocz Czermna 2-0 Metal Tarnów  
LKS Szynwałd 2-1 Biała Lubaszowa  
Rybitwa Ostrów 1-3 Pogórze Pleśna  
KS US Śmigno 3-4 Sokół Wałki  

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Huragan Buchcice 6-0 Sokół Wałki  
Biała Lubaszowa 2-1 Rybitwa Ostrów  
Metal Tarnów 4-0 LKS Szynwałd  
KS Radlna 0-5 Liwocz Czermna  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-2 Victoria Koszyce Małe  
LKS Dębina Łętowska 1-1 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
KS Burzyn 1-4 LUKS Skrzyszów  
KS US Śmigno 4-4 Pogórze Pleśna  

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LUKS Skrzyszów 3-1 Huragan Buchcice  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 7-3 KS Burzyn  
Victoria Koszyce Małe 2-1 LKS Dębina Łętowska  
Liwocz Czermna 1-2 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
LKS Szynwałd 2-4 KS Radlna  
Rybitwa Ostrów 3-6 Metal Tarnów  
KS US Śmigno 1-2 Biała Lubaszowa  
Pogórze Pleśna 3-0 Sokół Wałki  

Kolejka 4 - 8 września

Huragan Buchcice 2-0 Pogórze Pleśna 22 września
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska; w drugim z powodu złego stanu boiska.
Biała Lubaszowa 1-3 Sokół Wałki  
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska
Metal Tarnów 2-2 KS US Śmigno  
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska
KS Radlna 0-1 Rybitwa Ostrów  
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 2-1 LKS Szynwałd  
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska
LKS Dębina Łętowska 1-1 Liwocz Czermna  
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska
KS Burzyn 0-0 Victoria Koszyce Małe  
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska
LUKS Skrzyszów 1-0 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu zalanego boiska

Kolejka 5 - 4-5 września

LKS Rudka (k. Tarnowa) 2-1 Huragan Buchcice  
Victoria Koszyce Małe 1-2 LUKS Skrzyszów  
Liwocz Czermna 5-3 KS Burzyn 22 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Szynwałd 0-4 LKS Dębina Łętowska 22 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rybitwa Ostrów 4-7 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
KS US Śmigno 4-1 KS Radlna 15 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Wałki 3-8 Metal Tarnów  
Biała Lubaszowa 0-2 Pogórze Pleśna  
w Tuchowie

Kolejka 6 - 11-12 września

Huragan Buchcice 1-2 Biała Lubaszowa  
Metal Tarnów 1-0 Pogórze Pleśna  
KS Radlna 2-2 Sokół Wałki  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-3 KS US Śmigno  
LKS Dębina Łętowska 3-1 Rybitwa Ostrów  
KS Burzyn 5-2 LKS Szynwałd  
LUKS Skrzyszów 1-0 Liwocz Czermna  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 2-3 Victoria Koszyce Małe  

Kolejka 7 - 18-19 września

Victoria Koszyce Małe 1-3 Huragan Buchcice  
Liwocz Czermna 3-4 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Rybitwa Ostrów 4-3 KS Burzyn  
KS US Śmigno 2-2 LKS Dębina Łętowska  
Sokół Wałki 0-2 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
Pogórze Pleśna 3-1 KS Radlna  
Biała Lubaszowa 0-1 Metal Tarnów  
LUKS Skrzyszów 0-2 LKS Szynwałd  

Kolejka 8 - 25-26 września

Huragan Buchcice 3-1 Metal Tarnów  
KS Radlna 0-2 Biała Lubaszowa  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 5-2 Pogórze Pleśna  
LKS Dębina Łętowska 3-0 Sokół Wałki  
(wo)
zawodnicy gości nie mieli ważnych badań lekarskich
KS Burzyn 1-6 KS US Śmigno  
LUKS Skrzyszów 2-1 Rybitwa Ostrów  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 4-1 LKS Szynwałd  
Victoria Koszyce Małe 3-0 Liwocz Czermna  

Kolejka 9 - 2-3 października

Liwocz Czermna 1-0 Huragan Buchcice  
LKS Szynwałd 1-2 Victoria Koszyce Małe  
Rybitwa Ostrów 1-2 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
KS US Śmigno 1-1 LUKS Skrzyszów  
Sokół Wałki 0-3 KS Burzyn  
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 1-0
Pogórze Pleśna 2-2 LKS Dębina Łętowska  
Biała Lubaszowa 0-6 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
Metal Tarnów 2-1 KS Radlna  

Kolejka 10 - 9-10 października

Huragan Buchcice 1-4 KS Radlna  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 3-1 Metal Tarnów  
LKS Dębina Łętowska 1-2 Biała Lubaszowa  
KS Burzyn 2-1 Pogórze Pleśna  
LUKS Skrzyszów 4-0 Sokół Wałki  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-1 KS US Śmigno  
Victoria Koszyce Małe 1-0 Rybitwa Ostrów  
Liwocz Czermna 4-1 LKS Szynwałd  

Kolejka 11 - 16-17 października

LKS Szynwałd 1-0 Huragan Buchcice  
Rybitwa Ostrów 0-2 Liwocz Czermna  
KS US Śmigno 3-2 Victoria Koszyce Małe  
Sokół Wałki 0-6 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Pogórze Pleśna 2-2 LUKS Skrzyszów  
Biała Lubaszowa 2-1 KS Burzyn  
Metal Tarnów 0-0 LKS Dębina Łętowska  
KS Radlna 3-3 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  

Kolejka 12 - 23-24 października

Huragan Buchcice 3-3 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
LKS Dębina Łętowska 3-3 KS Radlna  
KS Burzyn 5-3 Metal Tarnów  
LUKS Skrzyszów 5-0 Biała Lubaszowa  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 4-1 Pogórze Pleśna  
Victoria Koszyce Małe 4-0 Sokół Wałki  
Liwocz Czermna 5-2 KS US Śmigno  
LKS Szynwałd 0-1 Rybitwa Ostrów  

Kolejka 13 - 30-31 października

Rybitwa Ostrów 3-0 Huragan Buchcice  
(wo)
gra nieuprawnionego zawodnika / na boisku 1-1
KS US Śmigno 3-0 LKS Szynwałd  
Sokół Wałki 0-5 Liwocz Czermna  
Pogórze Pleśna 2-2 Victoria Koszyce Małe  
Biała Lubaszowa 2-4 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Metal Tarnów 0-0 LUKS Skrzyszów  
KS Radlna 2-4 KS Burzyn  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 2-0 LKS Dębina Łętowska  

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Huragan Buchcice 0-4 LKS Dębina Łętowska  
KS Burzyn 2-5 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
LUKS Skrzyszów 3-0 KS Radlna  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 0-1 Metal Tarnów  
Victoria Koszyce Małe 3-0 Biała Lubaszowa  
Liwocz Czermna 2-0 Pogórze Pleśna  
LKS Szynwałd 1-4 Sokół Wałki  
Rybitwa Ostrów 0-1 KS US Śmigno  

Kolejka 15 - 11 listopada

KS US Śmigno 3-2 Huragan Buchcice  
Sokół Wałki 0-2 Rybitwa Ostrów  
Pogórze Pleśna 3-0 LKS Szynwałd  
Biała Lubaszowa 0-4 Liwocz Czermna  
Metal Tarnów 3-1 Victoria Koszyce Małe  
KS Radlna 0-2 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 0-5 LUKS Skrzyszów  
LKS Dębina Łętowska 4-1 KS Burzyn  

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Huragan Buchcice 2-2 KS Burzyn  
w pierwotnym terminie (19 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Dębina Łętowska 0-1 LUKS Skrzyszów  
w pierwotnym terminie (20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-2 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
w pierwotnym terminie (20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Radlna 1-2 Victoria Koszyce Małe  
w pierwotnym terminie (19 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Metal Tarnów 1-0 Liwocz Czermna  
w pierwotnym terminie (19 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Biała Lubaszowa 3-1 LKS Szynwałd  
w pierwotnym terminie (19 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Pleśna 2-1 Rybitwa Ostrów  
w pierwotnym terminie (20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Wałki 0-3 KS US Śmigno  
w pierwotnym terminie (20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pogórze Pleśna 0-6 KS US Śmigno  
Sokół Wałki 2-4 Huragan Buchcice  
Rybitwa Ostrów 0-0 Biała Lubaszowa  
LKS Szynwałd 0-3 Metal Tarnów  
Liwocz Czermna 1-2 KS Radlna  
Victoria Koszyce Małe 1-0 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-0 LKS Dębina Łętowska  
LUKS Skrzyszów 5-0 KS Burzyn  

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Sokół Wałki 0-4 Pogórze Pleśna  
Huragan Buchcice 2-1 LUKS Skrzyszów  
KS Burzyn 1-1 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
LKS Dębina Łętowska 0-1 Victoria Koszyce Małe  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-1 Liwocz Czermna  
KS Radlna 2-0 LKS Szynwałd  
Metal Tarnów 1-2 Rybitwa Ostrów  
Biała Lubaszowa 1-3 KS US Śmigno  

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pogórze Pleśna 0-0 Huragan Buchcice  
Sokół Wałki 0-0 Biała Lubaszowa  
KS US Śmigno 4-0 Metal Tarnów  
Rybitwa Ostrów 0-3 KS Radlna  
LKS Szynwałd 1-0 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
Liwocz Czermna 0-2 LKS Dębina Łętowska  
Victoria Koszyce Małe 1-0 KS Burzyn  
LKS Rudka (k. Tarnowa) 1-3 LUKS Skrzyszów  

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pogórze Pleśna 2-1 Biała Lubaszowa  
Huragan Buchcice 3-1 LKS Rudka (k. Tarnowa)  
LUKS Skrzyszów 0-1 Victoria Koszyce Małe  
KS Burzyn 1-3 Liwocz Czermna  
LKS Dębina Łętowska 1-1 LKS Szynwałd  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 1-0 Rybitwa Ostrów  
KS Radlna 1-4 KS US Śmigno  
Metal Tarnów 6-0 Sokół Wałki  

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Biała Lubaszowa 0-4 Huragan Buchcice  
Pogórze Pleśna 5-2 Metal Tarnów  
Sokół Wałki 0-3 KS Radlna  
KS US Śmigno 3-0 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
Rybitwa Ostrów 1-0 LKS Dębina Łętowska  
LKS Szynwałd 1-3 KS Burzyn  
Liwocz Czermna 0-2 LUKS Skrzyszów  
Victoria Koszyce Małe 1-1 LKS Rudka (k. Tarnowa)  

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Szynwałd - LUKS Skrzyszów  
Huragan Buchcice - Victoria Koszyce Małe  
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Liwocz Czermna  
KS Burzyn - Rybitwa Ostrów  
LKS Dębina Łętowska - KS US Śmigno  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Sokół Wałki  
KS Radlna - Pogórze Pleśna  
Metal Tarnów - Biała Lubaszowa  

Kolejka 23 - 3 maja

Metal Tarnów - Huragan Buchcice  
Biała Lubaszowa - KS Radlna  
Pogórze Pleśna - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
Sokół Wałki - LKS Dębina Łętowska  
KS US Śmigno - KS Burzyn  
Rybitwa Ostrów - LUKS Skrzyszów  
LKS Szynwałd - LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Liwocz Czermna - Victoria Koszyce Małe  

Kolejka 24 - 7-8 maja

Huragan Buchcice - Liwocz Czermna  
Victoria Koszyce Małe - LKS Szynwałd  
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Rybitwa Ostrów  
LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno  
KS Burzyn - Sokół Wałki  
LKS Dębina Łętowska - Pogórze Pleśna  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Biała Lubaszowa  
KS Radlna - Metal Tarnów  

Kolejka 25 - 14-15 maja

KS Radlna - Huragan Buchcice  
Metal Tarnów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
Biała Lubaszowa - LKS Dębina Łętowska  
Pogórze Pleśna - KS Burzyn  
Sokół Wałki - LUKS Skrzyszów  
KS US Śmigno - LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Rybitwa Ostrów - Victoria Koszyce Małe  
LKS Szynwałd - Liwocz Czermna  

Kolejka 26 - 21-22 maja

Huragan Buchcice - LKS Szynwałd  
Liwocz Czermna - Rybitwa Ostrów  
Victoria Koszyce Małe - KS US Śmigno  
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Sokół Wałki  
LUKS Skrzyszów - Pogórze Pleśna  
KS Burzyn - Biała Lubaszowa  
LKS Dębina Łętowska - Metal Tarnów  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Radlna  

Kolejka 27 - 28-29 maja

Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Huragan Buchcice  
KS Radlna - LKS Dębina Łętowska  
Metal Tarnów - KS Burzyn  
Biała Lubaszowa - LUKS Skrzyszów  
Pogórze Pleśna - LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Sokół Wałki - Victoria Koszyce Małe  
KS US Śmigno - Liwocz Czermna  
Rybitwa Ostrów - LKS Szynwałd  

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Huragan Buchcice - Rybitwa Ostrów  
LKS Szynwałd - KS US Śmigno  
Liwocz Czermna - Sokół Wałki  
Victoria Koszyce Małe - Pogórze Pleśna  
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Biała Lubaszowa  
LUKS Skrzyszów - Metal Tarnów  
KS Burzyn - KS Radlna  
LKS Dębina Łętowska - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  

Kolejka 29 - 11 czerwca

LKS Dębina Łętowska - Huragan Buchcice  
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Burzyn  
KS Radlna - LUKS Skrzyszów  
Metal Tarnów - LKS Rudka (k. Tarnowa)  
Biała Lubaszowa - Victoria Koszyce Małe  
Pogórze Pleśna - Liwocz Czermna  
Sokół Wałki - LKS Szynwałd  
KS US Śmigno - Rybitwa Ostrów  

Kolejka 30 - 18 czerwca

Huragan Buchcice - KS US Śmigno  
Rybitwa Ostrów - Sokół Wałki  
LKS Szynwałd - Pogórze Pleśna  
Liwocz Czermna - Biała Lubaszowa  
Victoria Koszyce Małe - Metal Tarnów  
LKS Rudka (k. Tarnowa) - KS Radlna  
LUKS Skrzyszów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe  
KS Burzyn - LKS Dębina Łętowska  
Czas i data  
 


Dzis obchodza imieniny...

 
Reklama  
   
Mecze i treningi  
 

Najbliższy mecz

Buchcice - Szynwałd

Mecz ligowy - XXVI kolejka

21.V.2011, godz. 17:00

Boisko w Łowczowie


Poprzedni mecz


Radlna 1-7 Buchcice

Mecz ligowy-XXV kolejka

Bramki:
0:1 Wajda Mir. 10' (wolny)
0:2 Skruch 16'
0:3 Wajda Mir.27'
0:4 Wajda Marcin 45'(karny)
0:5 Bachula 51'
0:6 Wajda Marcin 59'
1:6 Batko 63'
1:7 Mazur 74'

14.V.2011, godz. 17:00

Boisko w Radlnej

 
Kontakt z redakcją i klubem  
  Mateusz Mączko
gg:7603774


Marcin Krupa
gg:10255006

Kontakt z klubem

Kierownik drużyny (014)652-04-78


W sprawie sparingów prosimy kontaktować się z trenerem drużyny
Trener-668486915


 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=