PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 242992 odwiedzający (686419 wejścia)
Aktualności

Zapraszamy na mecz z Karwodrzą
Matu$$ data 07.05.2009, o 15:55 (UTC)
 Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz z LKKS Karwodrzą, który odbędzie się na naszym stadionie w Łowczowie 9 maja 2009 o godzinie 17:00. Liczymy na wasz doping i wsparcie. Zapraszamy!!!

Huragan pokonuje Olszynkę 2:3
Matu$$ data 03.05.2009, o 21:38 (UTC)
 Po zaciętym meczu Huragan zdobywa cenne zwycięstwo na gorącym terenie i utrzymuje pozycję lidera.

Skład:
Skład: Bijak-Skruch,Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł.-Wajda Mir.,Kosoń,Mazur(75'Wajda Mar.),Witek,Krupa M.,Roczniak(60'Iwaniec)

Relacja:
Mecz z Olszynką odbył się na bardzo ciężkim terenie, obydwu drużynom przeszkadzała bardzo twarda i nierówna murawa stąd w meczu było dużo niedokładnych podań i przypadkowości, ale mimo tego mecz mógł się podobać dość licznie zebranej publiczności.

Lepiej ten mecz zaczął się dla naszej drużyny bo już w 10 min prowadzenie dał nam Mirek Wajda uderzeniem pod poprzeczkę z około 10m po szybko rozegranym rzucie wolnym z Emilem Witkiem. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2:0, ale po odebraniu piłki obrońcy i bramkarzowi nie potrafił umieścić piłki w pustej już bramce! Chwilę później kiksu stopera nie wykorzystał Krupa Marcin marnując sytuację "oko w oko"! I w 35 minucie te sytuacje się zemściły - słońce oślepiło naszego bramkarza i stało się 1:1. Druga połowa zaczęła się od naszych ataków, ale pierwsi bramkę zdobyli gospodarze w 60 minucie uderzeniem z około 8 metra. Po straconej bramce nasz skład został trochę "przemeblowany" i okazało się to dobrym posunięciem bo już 10 minut później było 2:2-po dośrodkowaniu uderzenie głową Skrucha wylądowało na poprzeczce, ale dobitka znalazła już drogę do bramki! Nasi atakowali, ale dopiero w 87 minucie dopięli swego-Skruch wygrał walkę w powietrzu z dwoma obrońcami gospodarzy i zgra piłkę dokładnie do Mirka Wajdy który po minięciu kolejnego obrońcy umieścił piłkę w siatce-3:2! W zespole bardzo był widoczny brak zwłaszcza naszego "wojownika" środka pola-Dawida Hanaka,który pauzował za kartki,ale w najbliższej kolejce powinniśmy już wystąpić w najmocniejszym składzie bo po trzech meczach przerwy za "czerwień"wraca również Jarek Bachula.

Huragan przegrywa z Rzepiennikiem
Matu$$ data 01.05.2009, o 19:18 (UTC)
 Po zaciętym i pełnym emocji meczu Rzepiennik pokonuje Huragan 1:2.

Relacja:

Skład:Bijak-Skruch,Wójcik,Piotrowski,Krupa-Wajda Mirosław,Hanak,Mazur,Witek(85'Okaz)-Wajda Marcin(70'Kosoń),Roczniak(60'Iwaniec)

Nie udało się naszym chłopakom zrewanżować drużynie Rzepiennika za porażkę z ubiegłego sezonu,gdyż i tym razem wywieźli z naszego obiektu komplet punktów!Mecz miał bardzo podobny przebieg jak ostatnie spotkanie na naszym boisku z zespołem Olszyn,czyli przeważaliśmy,ale bramka gości była jak zaczarowana.

W pierwszej połowie godne odnotowania były dwójkowe akcje Dawida Hanaka i Mirka Wajdy-po jednej z takich akcji uderzenie tego pierwszego wylądowało na słupku,a strzały z dystansu przeważnie mijały światło bramki.W 35 min.goście przeprowadzili akcję która dała im prowadzenie-w teoretycznie niegroźnej sytuacji nasz bramkarz zbyt długo czekał z wybiciem piłki co wykorzystał napastnik gości i przy okazji został sfaulowany.Rzut karny fantastycznie obronił ale wobec dwóch dobitek był bezradny.

Druga połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny,ale jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 65 min.nasz bramkarz popełnia kolejny błąd-wypuszcza piłkę z rąk a napastnik gości umieszcza piłkę w pustej bramce. W 70 min.paradą popisuje się bramkarz gości po rzucie wolnym Mirka Wajdy,dwie minuty później kolejny rzut wolny ląduje na słupku.W 75 min. po dośrodkowaniu Witek na piątym metrze nie trafia głową w piłkę,chwile później rzut karny wykorzystuje Mirek Wajda za faul na Hanaku,kolejna akcja i znów pięć metrów od bramki tym razem Skruch nie trafia w piłkę.Goście w drugiej połowie nastawieni byli głównie na grę z kontry po których dwukrotnie mogli podwyższyć wynik,a jedną "setkę zafundował"im Piotrowski,który w prosty sposób stracił piłkę,ale obronną ręką wyszedł w tej sytuacji nasz bramkarz.

Szansa na poprawę nastrojów już w niedzielę w wyjazdowym meczu w Ołpinach.Trzymamy kciuki !

Już dziś o 17 mecz z Rzepiennikiem
Matu$$ data 01.05.2009, o 10:59 (UTC)
 Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, który odbędzie się już dzisiaj o godzinie 17:00 w Łowczowie. Nasza drużyna podejmuje team z Rzepiennika Strzyżewskiego. Huragan walczy o wejście do A-klasy i jest na dobrej drodze. Wspomóżmy naszych zawodników. Gwarantujemy duże emocje.

Dostępny skrót meczu z Lubaszową
Matu$$ data 27.04.2009, o 04:45 (UTC)
 W dziale "FILMY" pojawił się już skrót meczu z Lubaszową zachęcamy do oglądania i prosimy o komentarze. Dzisiaj również można spodziewać się zdjęć z meczu.

Lubaszowa zdobyta !!!
Matu$$ data 25.04.2009, o 19:13 (UTC)
 W meczu na szczycie Huragan Buchcice pokonuje Lubaszową 1:2. Mecz toczył się na bardzo wysokim poziomie. W pierwszych minutach do ataku ruszała Lubaszowa i bardzo mocno cofnęliśmy się do obrony, jednak szybko nawiązaliśmy kontakt z grą i to my zaczęliśmy napierać na bramkę przeciwnika. W 19 minucie wspaniałe, prostopadłe podanie Dariusza Mazura do Marcina Krupy. Ten wychodzi na czystą pozycję, ale świetną interwencją popisuje się bramkarz Lubaszowej. W 22 minucie żółtą kartkę dostaje Łukasz Piotrowski za faul przy lini bocznej. Trzeba powiedzieć, że nie miał on dziś łatwego zadania. 27 minuta spotkania i mamy bramkę. Świetnym uderzeniem w długi róg popisuje się Marcin Krupa, który w ostatniej chwili dotarł na mecz z wesela i bramkę zadedykował swojej dziewczynie. Mamy 0:1 dla Huraganu. Gwizdek sędziego i schodzimy na przerwę do szatni. Rozpoczyna się druga połowa meczu na boisko wchodzą zmotywowani zawodnicy obu drużyn. 1 minuta spotkania w pole karne wpada Dariusz Mazur, ale nieprzepisowo zatrzymuje go obrońca Lubaszowej. Jedenastkę wykonuje Marcin Krupa i tym razem znów się nie myli. Pewnie wykonany rzut karny i Huragan prowadzi 0:2. W 78 minucie kontaktową bramkę zdobywają gospodarze. Gra jeszcze bardziej się zaostrza. Gospodarze do końca próbują strzelić wyrównującą bramkę, ale to my zwyciężamy w tym meczu i umacniamy się na pozycji lidera. Brawo Huragan!!!