PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 242950 odwiedzający (686370 wejścia)
Aktualności

Huragan zwycięża na inaugurację rundy wiosennej
Matu$$ data 05.04.2009, o 17:55 (UTC)
 W inauguracji rundy wiosennej Huragan pokonał na wyjeździe KS Tarnowiec 2:4. Wkrótce film z meczu.

Relacja:

I połowa

Mecz rozpoczął się bardzo chaotycznie i nerwowo. Każda z drużyn chciała przejąć inicjatywę w meczu. Nie brakowało również fauli i kartek. W 16 minucie swojego szczęścia próbował strzałem z dystansu Dariusz Mazur jednak minimalnie obok bramki. 19 minuta, z narożnika boiska piłkę wrzuca Marcin Krupa, a zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Łukasz Skruch, który głową umieszcza piłkę w siatce. 0:1 dla Huraganu. Nasza radość nie trwała zbyt długo bo już w 21 minucie po dekoncentracji naszej obrony bramkę zdobywa Tarnowiec i mamy remis 1:1. Huragan rusza do ataku jednak większość akcji przerywa sędzia gwizdając spalonego. 36 minuta spotkania groźna sytuacja pod polem karnym Huraganu, jednak piłkę łapie Stanisław Bijak. W 40 minucie bramkę ratuje Łukasz Piotrowski, który wybija piłkę z lini bramkowej. Końcówka I połowy to dominacja Huraganu. 44 minuta. Świetne podanie Karola Kosonia wykorzystuje Mirosław Wajda, który wychodzi na czystą pozycję i uderza piłkę obok interweniującego bramkarza. Mamy 1:2. W 45 minucie świetne podanie Mirosława Wajdy wykorzystał Jarosław Bachula i mamy bramkę do szatni.

II połowa

Druga połowa zaczyna się bardzo ostro. Już w 53 minucie czerwoną kartkę otrzymuje gracz Tarnowca, który brutalnie fauluje Dawida Hanaka. 59 minuta spotkania - piłkę prowadzi Dawid Hanak, oddaje strzał, jednak piłka mija bramkę. 60 minuta. Piłkę w środkowej części boiska wywalczył Karol Kosoń. Szybko oddaje ją Mirkowi Wajdzie a ten w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w siatce. 1:4. W 64 minucie mamy zmianę za Dariusza Mazura wchodzi Marcin Wajda. W 65 minucie błąd Marcina Wajdy wykorzystują gracze Tarnowca, którzy zdobywają bramkę. 2:4. Pod koniec meczu widać zmęczenie w obu drużynach. Gra toczy się w środku boiska. W 80 minucie ładne rozegranie piłki pomiędzy Marcinem Krupą a Jarosławem Bachula i mamy rzut rożny. Tarnowiec opada z sił i inicjatywę ponownie przejmuje Huragan. Jeszcze kilka strzałów z dystansu i słychać gwizdek sędziego. To była świetna inauguracja rundy w wykonaniu Huraganu. Zapracowała na to cała drużyna. Gratulujemy.

1:2 Mirosław Wajda (asysta Karol Kosoń)
1:3 Jarosław Bachula (asysta Mirosław Wajda)
1:4 Mirosław Wajda (asysta Karol Kosoń)
2:4 Tarnowiec

Widzów:100

Projekt afiszu
Matu$$ data 30.03.2009, o 14:05 (UTC)
 Wykonany został projekt afiszu, który miejmy nadzieję przyciągnie na mecze naszych kibiców.

Image Hosted by ImageShack.us

Huragan zwycięża 6:0
Matu$$ data 29.03.2009, o 11:44 (UTC)
 W zakończonym przed momentem meczu sparingowym Huragan Buchcice pokonał wysoko KS Radlną w stosunku 6:0.

Relacja z meczu:

Ostatni sprawdzian przed rundą wiosenną rozegraliśmy na bocznym boisku Tuchovii z drużyną Radlnej. Od początku meczu nasza drużyna przejęła inicjatywę, czego efektem była pierwsza bramka Rafała Roczniaka po zagraniu Jarka Bachuli. Również przy drugiej bramce w rolach głównych wystąpili ci sami zawodnicy. Trzecia bramka to uderzenie Marcina Krupy z 16m tuż przy słupku. Kolejna bramka to kombinacyjna gra w środku pola i wykończenie Darka Mazura technicznym uderzeniem nad bramkarzem. Piąte trafienie zaliczył Jarek Bachula, który wykorzystał krosowe podanie Marcina Krupy, natomiast kropkę nad i postawił Mirek Wajda, który po przechwycie piłki w okolicy środka boiska sam wykończył indywidualną akcję. Wynik mógł być znacznie wyższy, ale w wielu sytuacjach naszym zawodnikom brakowało dokładności bądź sytuacje ratował bramkarz Radlnej.

Matu$$ data 22.03.2009, o 16:47 (UTC)
 LKS Huragan Buchcice wysoko zwyciężył w rozegranym dzisiaj meczu sparingowym z Gromnikiem 6:2. Mecz rozgrywany był na bocznym boisku Tuchovi, jednak warunki atmosferyczne nie sprzyjały zawodnikom. Od początku mecz był zdominowany przez graczy Huraganu. Składne akcje nie pozwalały przeciwnikowi wydostać się z własnej połowy. Wynik był by wyższy, gdyby nie woda stojąca w bramce. Piłka zatrzymywała się bowiem na linii bramkowej aż trzy razy. Kolejne zwycięstwo to utrzymanie świetnej passy bez porażki od sierpnia 2008 roku.

Matu$$ data 20.03.2009, o 18:11 (UTC)
 Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy mogli by w jakikolwiek sposób wspomóc finansowo nasz klub. Jesteśmy otwarci na propozycje. Nawet najmniejsza pomoc będzie bardzo mile widziana. W tej sprawie prosimy pisać na adres huragan.buchcice@gmail.com

Zwycięstwo w Radlnej
Matu$$ data 15.03.2009, o 16:27 (UTC)
 W rozegranym dziś meczu sparingowym z KS Radlną minimalnie zwyciężył Huragan zdobywając jedną bramkę, którą strzelił z rzutu wolnego Marcin Krupa. Mecz od początku był zacięty i wyrównany. Żadna z drużyn nie traktowała tego meczu jako sparing. Na boisku z dobrej strony pokazali się nowi zawodnicy. Warto podkreślić, że Huragan nie przegrał żadnego meczu od 7 miesięcy. Oby ta dobra passa trwała jak najdłużej. Wkrótce na stronie film z meczu.