PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Aktualności

Głosuj w plebiscycie na najlepszego piłkarza!!!
Matu$$ data 17.06.2009, o 10:26 (UTC)
 Puchar
Zapraszamy wszystkich kibiców do wcięcia udziału w głosowania na najlepszego zawodnika sezonu. Głosowanie prowadzone jest poprzez ankietę po prawej stronie. Zachęcamy do głosowania!!!

Huragan w A-klasie !!!
Matu$$ data 14.06.2009, o 23:03 (UTC)
 Herb
Huragan Buchcice zwycięstwem w Radlnej 0:3 przypieczętował awans do A-klasy. Było to zasłużone zwycięstwo, które wieńczy cały udany sezon. Po meczu wraz z zawodnikami z Radlnej świętowaliśmy zakończenie sezonu przy piwie i kiełbasce.

Bramki zdobyli:
0:1 Mirosław Wajda
0:2 Marcin Krupa
0:3 Jarosław Bachula

Skład:Bijak(59'Graniczkowski)-Mazur,Wójcik,Piotrowski(59'Kaniewski),Krupa Ł.-Wajda Mir.(72'Bachula M.),Hanak,Iwaniec(46'Wajda Mar.),Roczniak-Krupa M.,Bachula J.

RelacjaMimo, że obydwa zespoły grały o przysłowiową "pietruszkę", to stanęły na wysokości zadania stwarzając licznie zgromadzonej publiczności bardzo ładne widowisko. Jak na dość parne powietrze mecz był bardzo szybki, na nasze akcje gospodarze natychmiast odpowiadali szybkimi kontrami. Tylko dzięki dobrej dyspozycji naszych obydwu bramkarzy zachowaliśmy czyste konto. Prowadzenie naszej drużynie dał Wajda Mir., wykorzystując zagranie Krupy M. w 23min. spotkania. Osiem minut później Krupa M.popisał się bardzo mocnym uderzeniem z rzutu wolnego z ok.25m i piłka z lekką pomocą wiatru zaskoczyła bramkarza gospodarzy, którego dodatkowo oślepiało słońce. Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 54min. Bachula J., który wykorzystał podanie z głębi pola i w sytuacji jeden na jeden ominąjąc bramkarza strzelił do pustej już bramki z bardzo ostrego kąta. Ostatni mecz w sezonie uczciliśmy wspólnie z zawodnikami i działaczami Radlnej na umówionym już wcześniej grillu. Impreza przebiegła w bardzo przyjacielskiej atmosferze, gospodarzom dziękujemy za gościnność i życzymy powodzenia w przyszłym sezonie!

KS Radlna vs. LKS Huragan Buchcice - ostatnia kolejka !!!
Matu$$ data 11.06.2009, o 07:34 (UTC)
 HerbJuż w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 nasi zawodnicy podejmują drużynę z Radlnej. Aktualnie zajmuje ona czwarte miejsce w tabeli z 35 punktami. Będzie to ostatni mecz ligowy naszej drużyny w B-klasie.

Zapraszamy wszystkich kibiców kibiców!!!

Huragan mocnym akcentem pieczętuje awans !!!
Matu$$ data 07.06.2009, o 12:24 (UTC)
 W zakończonym przed momentem meczu Huragan w ostatnim meczu na własnym boisku pokonał Świebodzin 11:0. Tym zwycięstwem Huragan zapewnił sobie awans do A-klasy. Gratulujemy!!!

Skład:Bijak-Mazur(55'Roczniak),Wójcik,Krupa Ł.,Piotrowski-Wajda Mir.,Hanak,Iwaniec(72'Okaz),Krupa M.-Skruch(77'Bachula M.),Bachula J.(59'Wajda Mar.)

Jak padły bramki:

4min.-1:0 Krupa M. wykorzystuje podanie Bachuli i w sytuacji jeden na jeden nie myli się.

6min.-2:0 Wajda Mir. sprytnie wykorzystuje dośrodkowanie Krupy z rzutu rożnego na tzw. krótki słupek

7min.-3:0 Hanak praktycznie z zerowego kąta wykańcza indywidualna akcje Krupy M.

9min.-4:0 kopia akcji na 1:0 w wykonaniu Krupy i Bachuli

12min.5:0 Bramka bezpośrednio z rzutu rożnego Wajdy Mir.

18min.6:0 Krupa M.wykorzystuje podanie Wajdy Mir. i w sytuacji sam na sam podwyższa wynik

45min.-7:0 Bramkarz gości broni strzał Wajdy z 16 metrów ale wobec dobitki Bachuli jest bezradny

53min.8:0 Bachula wykorzystuje podanie Hanaka i oko w oko z bramkarzem lokuje piłkę w siatce

64min.-9:0 Dośrodkowanie z lewej strony boiska Krupy M.i efektownym szczupakiem popisuje się Skruch

74min.-10:0 Wajda zagrywa w uliczkę do Krupy M., który bez najmniejszego problemu podwyższa wynik.

81min.-11:0 Bramka podobna do poprzedniej-Wajda Mir. nad obrońcami zagrywa do Krupy M., który atomowym uderzeniem z 16m.ustala wynik spotkania.

Nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania i udowodnili,że zła passa na naszym boisku dobiegła końca,wygrali zdecydowanie i w każdym elemencie piłkarskim przewyższali rywali minimum o dwie klasy,zapewniając sobie przy okazji awans do A-klasy.

Dostępny film z Koszyc
Matu$$ data 31.05.2009, o 16:53 (UTC)
 W dziale filmy pojawił się już skrót meczu z Koszycami Wielkimi. Zapraszamy do oglądania i prosimy o komentarze.

Coraz bliżej awansu
Matu$$ data 30.05.2009, o 18:16 (UTC)
 Po pełnym nerwów i emocji meczu Huragan pokonał na wyjeździe drużynę z Koszyc Wielkich 2:3. Było to zwycięstwo które coraz bardziej przybliża nas do awansu. Gratulujemy!!!

Skład:Bijak-Skruch(46'Mazur),Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł-Wajda,Hanak(75'Roczniak),Kosoń,Iwaniec(25'Witek)-Krupa M,Bachula

Relacja:Mecz w Koszycach znacznie przybliżył naszą ekipę do awansu do A-klasy,choć przyszło to bardzo ciężko.Pozostaje więc wygrać niedzielne spotkanie z będącą ostatnio na fali drużyna Świebodzina.,a awans będzie pewny. Wynik spotkania otworzył zawodnik gospodarzy,który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzeniem głową zmusił do kapitulacji naszego bramkarza.Później w krótkim odstępie czasu padły dwie bramki,które były ozdobą spotkania-najpierw Krupa Marcin po akcji z Hanakiem zdecydował się na bombę z dystansu,a piłka po odbiciu się od poprzeczki wpadła do bramki! Na piękną bramkę Krupy gospodarze odpowiedzieli idealnie wykonanym rzutem wolnym w samo okienko bramki Bijaka-w obydwu tych bramkach bramkarze nie mieli szans na skuteczną interwencję. Do końca pierwszej części gry nasi chłopcy próbowali doprowadzić do remisu,ale strzały Hanaka i Wajdy mijały światło bramki. W przerwie nastąpiła roszada w naszym ustawieniu i na efekty nie trzeba było długo czekać bo już w 52 min.Wajda doprowadził do remisu. Osiem minut później już prowadziliśmy po zespołowej akcji Kosonia,Wajdy i Krupy wykończonej przez Hanaka. Do końca wynik nie uległ już zmianie mimo iż od 70 min. graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bachuli(kolejnej w tej rundzie). Do zobaczenia na meczu ze Świebodzinianką Świebodzin w niedzielę o 11:00 na boisku w Łowczowie