1:3 Hanak 70'
1:4 Wajda Mir.76'

Skład: Bijak- Okaz M.,Wójcik,Okaz K.(46'Wajda Marcin),Mazur-Bajorek,Cudek,Szczerba,Krupa Sz.Hanak-Wajda Mirosław(80'Chrzanowski)

W końcu wysokie zwycięstwo,choć pierwsza połowa tego nie zapowiadała...

Mecz mógł się idealnie ułożyć dla gospodarzy gdyby w 15 minucie wykorzystali rzut karny...nie od dziś wiadomo,że w naszej bramce nie od parady stoi "Stanley"Bijak,który "uwielbia"takie sytuacje więc zaskoczyć się nie dał!Co nie udało się Prusakowi problemów nie sprawiło Marcinowi Okazowi i "jedenastkę"pewnie wykorzystał.Chwilę później mogło być 2:0,ale efektowne uderzenie Bajorka wylądowało na poprzeczce.Gospodarze Bijaka "na raty" pokonali tylko raz doprowadzając do remisu w 35 minucie spotkania.

W drugiej połowie bramki padały już tylko dla naszego zespołu-na 2:1 podwyższył z rzutu wolnego Okaz idealnie w "okienko"!

Trzecia bramka autorstwa Dawida Hanaka,który spożytkował dośrodkowanie Marcina Bajorka.Parę minut później Dawid wystąpił w roli asystenta i po szybkiej akcji wrzucił piłkę do Mirka Wajdy,który głową ustalił wynik spotkania.

Huragan Buchcice - Tuchovia Tuchów 1:1 (0:0)
Matu$$ data 08.10.2011, o 06:25 (UTC)
 0:1 Bobak 58'
1:1 Krupa Sz.75'

Skład: Bijak-Okaz M.,Wójcik,Piotrowski,Mazur-Cudek,Bajorek,Hanak,Szczerba(60'Wajda Marcin),Krupa Sz.-Wajda Mirosław

Pierwsza połowa to niezbyt ciekawe widowisko,gra głównie toczyła się w środku boiska,a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.Obraz gdy nieco poprawił się w drugiej połowie zwłaszcza po bramce dla gości,kiedy to Bobak wykorzystał wrzutkę Cyrybała z rzutu wolnego i głową pokonał Bijaka.Chwile później ten sam zawodnik powinien zdobyć drugą bramkę,ale mając przed sobą praktycznie już pustą bramkę trafił w ofiarnie interweniującego Wójcika. Do wyrównania doprowadził były zawodnik Tuchovii Szczepan Krupa,który uderzeniem z "szesnastki"wykończył akcję Mirka Wajdy i Pawła Cudka.W końcówce spotkania dobrych okazji nie wykorzystali jeszcze Wojtek Wójcik i Dawid Hanak,którzy po rzutach rożnych minimalnie mijali się z piłką.

A w sobotę kolejne spotkanie derbowe,tym razem w Burzynie...

Zgłobice - Huragan Buchcice 0:1 (0:1)
Matu$$ data 27.09.2011, o 16:21 (UTC)
 0:1 Hanak 5'

Skład: Bijak-Okaz Marcin,Wójcik,Mazur,Piotrowski-Cudek,Hanak(77'Kocoł),Wajda Marcin,Szczerba(85'Chrzanowski),Krupa Szczepan-Wajda Mirosław

Długo przyszło czekać naszych chłopakom na kolejne ligowe zwycięstwo bo prawie dwa miesiące (ostatni raz wygraliśmy w pierwszej kolejce z zespołem Dębiny Łętowskiej).Większość spotkań w tej rundzie kończyliśmy zazwyczaj remisując, więc na mecz do Zgłobic wybraliśmy się z zamiarem przerwania tej passy.

Po raz pierwszy w tym sezonie od pierwszych minut na boisku pojawił się powracający zza granicy "motor napędowy" naszego zespołu Dawid Hanak.Widać było,że nie zapomniał,że potrafi grać w piłkę i już na początku spotkania wykorzystał dośrodkowanie Mirka Wajdy i ... głową(!) pokonał bramkarza gospodarzy.Jak się później okazało była to jedyna bramka w tym spotkaniu.Licznie zgromadzona publiczność na pewno nie narzekała na poziom spotkana,gra z obydwu stron była czysta(mecz bez kartek),a sytuacji podbramkowych po szybkich akcjach też było co niemiara.

Huragan Buchcice - Rudka 2:2 (1:2)
Matu$$ data 20.09.2011, o 13:30 (UTC)
 1:0 A. Biały 20'
1:1 Krupa Szczepan 35'
1:2 Cich 45'
2:2 Cudek 70'

Skład: Bijak-Wójcik,Mazur,Piotrowski,Okaz K.-Cudek,Bajorek,Okaz M.(80'Szczepański),Szczerba(46'Wajda Marcin),Krupa Sz.-Wajda Mir.

Po spotkaniu śmiało można było powiedzieć,że straciliśmy dwa punkty niż zyskaliśmy jeden...Przez większą część spotkania nasz zespół posiadał lekką przewagę,a bramka gości była jak zaczarowana!Zwłaszcza w drugiej połowie nasi zawodnicy marnowali sytuacje "sam na sam",m.in. Marcin Okaz,Mirek Wajda czy Paweł Cudek.

Goście obydwie bramki zdobyli "dobijając"własne strzały.Dla naszego zespołu pierwszą bramkę w naszych barwach zdobył kolejny z nowych letnich nabytków-Szczepan Krupa,który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki zza pola karnego,a piłka po odbiciu się od pleców jednego z obrońców wpadła pod poprzeczkę.

W podobnych okolicznościach padła bramka dająca nam "tylko"punkt-Paweł Cudek przymierzył z dystansu,a oślepiony(?)słońcem bramkarz wypuścił piłkę z rąk,a ta wtoczyła się do bramki.

Pogórze Pleśna - Huragan Buchcice 2:2 (1:0)
Matu$$ data 13.09.2011, o 06:03 (UTC)

1:0 Szumlański 15'
2:0 Szumlański 65'(karny)
2:1 Wajda Mirosław 71'
2:2 Wajda Mirosław 76'(wolny)

Skład: Bijak-Okaz M.(25'Okaz K.),Wójcik,Piotrowski,Mazur-Cudek,Bajorek(70'Chrzanowski),Szczerba,Krupa Sz.-Wajda Mir.,Kocoł

W spotkaniu derbowym w końcu mogliśmy wystąpić w miarę w optymalnym składzie,mecz zwłaszcza w drugiej połowie dostarczył licznie zgromadzonej publiczności wielu emocji.W pierwszej części gry stroną przeważającą byli gospodarze,którzy stworzyli kilka dogodnych sytuacji-dobrze dysponowany Bijak tylko raz na szczęście dał się pokonać Szumlańskiemu,który uderzył idealnie w "okienko"z około 16m.

W drugiej połowie gra się wyrównała i częściej do głosu zaczęli dochodzić nasi zawodnicy.Najbliższy doprowadzenia do remisu był Szczerba,który wykorzystał nieporozumienie obrońców z bramkarzem i minimalnie przestrzelił z ok 40m!

Po około godzinie gospodarze podwyższyli za sprawą ponownie Szumlańskiego,który wykorzystał rzut karny po faulu Piotrowskiego.

W 71 min.aktywny tego dnia Szczerba ponownie przechwycił piłkę,zagrał ją do Mirka Wajdy,który zdobył bramkę kontaktową.Pięć minut później niespodziewanie zrobiło się 2:2!Rzut wolny z dość ostrego kąta wykonał Mirek Wajda w taki sposób,że piłka między obrońcami i ku zaskoczeniu bramkarza wpadła przy dalszym słupku!

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i udało się wywieźć cenny punkt z ciężkiego terenu.

Huragan Buchcice -Olszynka Ołpiny 1:2 (0:0)
Matu$$ data 06.09.2011, o 17:12 (UTC)
 0:1 Mosoń 49'
1:1 Cudek 67'
1:2 Nizołek 80'

Skład: Gut-Wójcik,Mazur,Piotrowski,Bijak-Okaz M.,Cudek,Okaz K.(80'Kaniewski),Szczerba-Chrzanowski,Kocoł

W sobotnie popołudnie przyszło się naszej drużynie zmierzyć z teoretycznie najsłabszym jak dotąd zespołem w tej rundzie z jakim graliśmy,co też potwierdziły wydarzenia boiskowe.Lista nieobecnych w naszym zespole była dość długa(wesele,kontuzje)co też na pewno miało wpływ na poczynania na boisku bo przez praktycznie całe spotkanie na boisku nic ciekawego się nie działo,dużo chaosu i niedokładności z obydwu stron.

Goście wykorzystali dwa szkolne błędy w naszej defensywie i wywieźli komplet punktów.Ozdobą spotkania na pewno była bramka Pawła Cudka,który po ograniu obrońcy zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego i umieścił piłkę w samym "okienku".Niestety jak się później okazało była to tylko bramka kontaktowa.