Huragan Buchcice - Pogoria Pogórska Wola 6:1 (2:0)

4:1 Hebda 64'

5:1 Szczepański 78'

6:1 Wajda Mir. 85'

Skład: Bijak - Cudek,Wójcik,Mazur,Szczerba(Okaz K. 68')-Wajda Mirosław,Wajda Marcin,Hanak,Okaz M.-Bachula(70'Szczepański),Kieroński

Nasza drużyna na wiosnę gra bardzo w kratkę-albo wysoko wygrywa,albo równie wysoko przegrywa...po sobotnim meczu z dobrze grającym zespołem Pogorii na szczęście my mieliśmy lepsze humory.Cieszy fakt,że w końcu wystąpiliśmy w najmocniejszym składzie jakim obecnie dysponujemy.Ci co przybyli obejrzeć to spotkanie na pewno nie żałowali.

Wynik otworzył Marcin Wajda,który z dystansu uderzył tuż przy słupku.Drugą bramkę "do szatni"zdobył po indywidualnej akcji Mirek Wajda.Przy obydwu bramkach asystował Dawid Hanak.

Na początku drugiej połowy było już praktycznie po meczu...najpierw najładniejszą bramkę spotkania zdobył Marcin Okaz(z boku "szesnastki"uderzył pod spojenie słupka z poprzeczką),a chwilę potem Arek Kieroński z 5 metrów zdobył czwartą bramkę.

Piąty gol to zasługa wprowadzonego chwilę wcześniej Marka Szczepańskiego,który wykorzystał niezdecydowanie bramkarza gości.Kilka minut przed końcem padła szósta bramka,tym razem szybka dwójkowa akcja braci Wajda zakończyła się uderzeniem tego starszego z 16 metrów tuż przy słupku.

Gości było stać tylko na honorowe trafienie za sprawą Hebdy,który kilkukrotnie stawał do pojedynków z Bijakiem,a pokonał go tylko raz.

7:2 Hanak 90'

Skład : Bijak-Cudek,Wójcik,Szczerba,Mazur-Wajda Mir.,Hanak,Okaz K.(46'Krupa),Okaz M.,-Kieroński,Bachula

Mecz mający dwa oblicza-pierwsza połowa to absolutna dominacja naszego zespołu,goście rzadko przebywali na naszej połowie i rzadko byli w posiadaniu piłki.Ową przewagę udało się udokumentować aż sześcioma bramkami.Najwięcej bo aż trzy zdobył Jarek Bachula dla którego były to ... pierwsze trafienia w tym sezonie.

Druga połowa to już całkiem inna historia...wysokie prowadzenie nie najlepiej podziałało na nasz zespół,który inicjatywę oddał całkowicie gościom.Gra się bardziej wyrównała i częściej stwarzali zagrożenie pod bramką Bijaka.Najładniejszą bramkę meczu zdobył obrońca Burzyna,który z dystansu przymierzył idealnie w "okienko"!Za pierwszą połowę należą się brawa-gra była szybka,dużo gry z "klepki",a co za tym idzie mnóstwo sytuacji podbramkowych,za drugą należy się "bura"!!Każda formacja zagrała poniżej oczekiwań i jeśli już mieliśmy jakąś okazję bramkową to na wysokości zadania stawał bramkarz gości-postać nr1 w tej części gry.

Za tydzień mecz u lidera,niestety w "okrojonym"składzie...

Tuchovia II Tuchów - Huragan Buchcice 5:2 (2:1)

5:2 Ogiela 77'

Skład : Bijak-Okaz M.,Wójcik,Szczerba,Okaz K.-Wajda Mirosław,Wajda Marcin,Cudek,Szczepański-Bachula

Jak łatwo zauważyć nasz zespół całe spotkanie rozegrał w dziesiątkę mimo iż nasza kadra w tym meczu liczyła 15 osób!!Mecz rozpoczął się z ponad godzinnym opóźnieniem za sprawą burzy,która rozszalała się nad stadionem oraz za sprawą NIECODZIENNEGO INCYDENTU DO JAKIEGO DOSZŁO PRZED SPOTKANIEM!!!Otóż w drodze z szatni gości do pokoju sędziów zaginęła lista zgłoszeniowa naszych zawodników co wykluczyło z gry zawodników nieposiadających kart elektronicznych!!!

Całość w/w dokumentów "przeszła"przez ręce pewnego pana,którego nazwiska ujawniać nie trzeba,gdyż znany jest z różnych tego rodzaju "przekrętów". Owa sytuacja nie spodobała się zarówno nam jak i kolegom z Tuchovii,którzy na pewno woleliby ten mecz rozegrać w bardziej sportowej atmosferze.

1:4 Kuczera 77'

Skład : Bijak-Okaz M.,Mazur,Wójcik,Skruch(66' Wajda Marcin)-Hanak(46' Bachula)Cudek,Szczerba(70' Szczepański),Krupa M.-Wajda Mir.,Kieroński

Było do przewidzenia,że prędzej czy później z naszej drużyny powietrze ujdzie...granie co kilka dni w wysokich temperaturach ewidentnie nam nie służy,spowodowane jest to na pewno brakiem jakiegokolwiek przygotowania do rundy jesiennej.O ile w Rudce jeszcze coś się "kleiło" to w meczu ze Zgłobicami nie było wątpliwości kto jest lepszy-do około 20 minuty gra była wyrównana,szybko strzelona bramka i wydawało się,że będzie dobrze...

Od tej minuty dominowali tylko goście i mogli wygrać znacznie wyżej,wystarczy wspomnieć,że Bijak obronił rzut karny(po raz kolejny).

Już w niedzielę o 15:00 zagramy kolejny derbowy pojedynek tym razem z kolegami z rezerw Tuchovii na ich obiekcie.W poprzednich sezonach kilku ich zawodników występowało w naszych barwach m.in. bracia Ariel i Artur Kaczor,Adrian"Cycek"Cyrybał czy też Bartek Ogiela.Jesienne spotkanie obydwu zespołów zakończyło się remisem 1:1.

LKS Rudka - Huragan Buchcice 0:2 (0:1)
Matu$$ data 29.04.2012, o 11:31 (UTC)
 0:1 Okaz M.20'(wolny)

0:2 Wajda Mir.90+5'

Skład : Bijak-Okaz M.,Wójcik,Iwaniec,Mazur-Wajda Mir.,Skruch,Wajda Marcin,Okaz K.-Kieroński,Bachula

Spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gości z Buchcic,którzy zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu dzięki czemu oddalili się od strefy spadkowej.W pierwszej połowie nic ciekawego nie wydarzyło się na obiekcie Rudki-obydwu zespołom zapewne dawał się we znaki upał.Jedyne co można odnotować to fatalny kiks bramkarza gospodarzy po "wolnym"Marcina Okaza dającym nam prowadzenie.

W drugiej połowie nasi zawodnicy kontrolowali przebieg gry i kilkukrotnie mogli się pokusić o podwyższenie wyniku m.in. bliscy powodzenia byli Kieroński,Bachula i bracia Wajda.Dopiero w doliczonym czasie gry udało się zdobyć druga bramkę-Mirek Wajda dobił strzał Jarka Bachuli.

Gospodarze w ciągu całego spotkania stworzyli praktycznie tylko jedną stuprocentową sytuację,kiedy po około godzinie gry ich zawodnik z metra nie potrafił wepchnąć piłki do pustej bramki.

Huragan Buchcice - Pogórze Pleśna 1:0 (0:0)
Matu$$ data 22.04.2012, o 19:45 (UTC)
 1:0 Wajda Mirosław 65'

Skład : Bijak-Okaz M.,Wójcik,Szczerba,Mazur-Wajda Mir.,Wajda Marcin,Skruch,Okaz K.(70'Szczepański)-Kieroński,Bachula

Dobra passa nadal trwa i trzecie kolejne zwycięstwo z rzędu odnieśliśmy w pojedynku derbowym z zespołem Pogórza.Goście dysponujący zdecydowanie szerszą kadrą zawodniczą,czy też lepszymi obiektami sportowymi przyjechali do Łowczowa "tradycyjnie" po 3 punkty...ale jak to od kilku sezonów bywa "z dużej chmury mały deszcz"...i czy u nas gramy,czy w Pleśnej to zawodnicy Pogórza schodzą ze spuszczonymi głowami.

Ogólnie mecz był ciekawym widowiskiem szczególnie w drugiej połowie.Jedyna bramka meczu padła po około godzinie gry,kiedy to Marcin Wajda wywalczył piłkę na lewej stronie,zagrał do Bachuli,który z przedłużył do Mirka Wajdy a ten zakończył cała akcję bramką!

Sytuacji na zmianę wyniku nie brakowało z obydwu stron,goście najlepszą zmarnowali w ostatniej minucie spotkania,kiedy to Bijak obronił strzał z 5 metrów ich napastnika.