PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Aktualności

Olszynka Ołpiny - Huragan Buchcice 2:3 (0:2)
Matu$$ data 16.04.2012, o 17:49 (UTC)
 Skład : Bijak-Okaz M.,Wójcik,Szczerba,Mazur-Wajda Mir.,Cudek,Wajda Mar.,Okaz K.(75' Krupa Ł.)-Kieroński,Bachula

Spotkanie o tzw.6 pkt,góra nasi zawodnicy po zaciętym pojedynku...wynik na początku spotkania "atomowym"uderzeniem z rzutu wolnego otworzył Marcin Okaz.Potem gra toczyła się głównie w środku pola aż do 45 minuty kiedy to w polu karnym najlepiej zachował się Dariusz Mazur i ze spokojem podwyższył na 2:0!
Druga część gry pod dyktando gospodarzy,którzy dwukrotnie łapali kontakt,ale punku nie udało im się uratować i z "ciężkiego"dla nas terenu wracamy zadowoleni!Trzecią ładną, bramka popisał się Paweł Cudek,który spożytkował dośrodkowanie Marcina Wajdy z rzutu rożnego.Morale zespołu również podniósł "Stanley",który udowodnił ,że nie bez przyczyny stoi miedzy "słupkami"naszej ekipy!A za tydzień...derby....Pogórze się zjawi!!

Huragan Buchcice - Metal Tarnów 2:0 (2:0)
Matu$$ data 07.04.2012, o 15:59 (UTC)

1:0 Kieroński 15'
2:0 Krupa 18'

Skład: Bijak-Okaz M.,Wójcik,Szczerba(70'Wajda Marcin),Mazur-Wajda Mir.,Cudek,Iwaniec,Krupa-Bachula,Kieroński

W końcu 3 punkty zostały u nas...będący też w nie najlepszej formie wiosną zespół z Tarnowa wyżej poprzeczkę zawiesił dopiero w drugiej połowie.Pierwsza część gry przyniosła nam dwie szybkie bramki - najpierw Arka Kierońskiego,a chwilę później Marcina Krupy.Jak się później okazało były to decydujące trafienia w tym spotkaniu.

Koszyce Małe - Huragan Buchcice 7:2 (3:1)
Matu$$ data 01.04.2012, o 16:23 (UTC)
 Skład: Bijak-Okaz M.,Okaz K.,Wójcik,Mazur-Wajda Mir.,Cudek,Szczerba,Gut-Kieroński,Bachula

Kolejny mecz z zespołem ,który w przyszłym sezonie chciałby widzieć się w wyższej lidze i kolejna wysoka porażka!Znów zagraliśmy "gołą"jedenastką,a co za tym idzie...po kontuzji Szczerby drugą połowę graliśmy w "10"!

Obydwie bramki dla naszego zespołu zdobył Paweł Cudek.

Huragan Buchcice - Dunajec Zbylitowska Góra 0:5 (0:1)
Matu$$ data 25.03.2012, o 19:23 (UTC)
 Skład : Bijak - Szczerba,Wójcik,Okaz K.,Gut(46'Szczepański)-Wajda Mir.,Wajda Mar.,Bajorek,Iwaniec,Kieroński-Bachula

Borykający się z kłopotami kadrowymi(przede wszystkim za żółte i czerwone kartki) nasz zespół był tylko tłem dla aspirujących do awansu piłkarzy Dunajca.Goście wygrali zdecydowanie i jak najbardziej zasłużenie przewyższając nas piłkarsko pod każdym względem.

Matu$$ data 09.01.2012, o 16:52 (UTC)
 Informujemy, że treningi na hali przy szkole podstawowej w Tuchowie rozpoczynają się w najbliższy piątek (13 styczeń) o godzinie 20:00.