1:0 8' Kołbasiuk
1:1 30' Łukasz Piotrowski
1:2 33' Mirosław Wajda(wolny)
1:3 77' Marcin Krupa(karny)

Spotkanie na ciężkim terenie w Koszycach nie najlepiej rozpoczęło się dla naszych piłkarzy bo już w 8 min.gospodarze prowadzili po bramce Kołbasiuka.

Przez całą pierwszą część spotkania posiadaliśmy przewagę w posiadaniu piłki jak i w sytuacjach podbramkowych co przełożyło się na bramki dopiero po ok 30 minutach gry.Wtedy dośrodkowanie spod linii bocznej z rzutu wolnego na "długi słupek" Mirka Wajdy świetnie zamknął Piotrowski i uderzeniem głową pod poprzeczkę doprowadził do remisu.

3 minuty później scenariusz podobny-rzut wolny z tego samego miejsca i uderzenie bezpośrednio na bramkę,i ku zaskoczeniu bramkarza piłka wylądowała w samym okienku bramki!

Druga połowa to dążenie gospodarzy do zmiany wyniku i gra z kontry naszych piłkarzy.Po jednej z nich Marcin Krupa został sfaulowany przez bramkarza gospodarzy i sędzia bez wahania podyktował rzut karny,który pewnie na bramkę zamienił sam poszkodowany.

Gospodarze najlepszą okazję zmarnowali w końcówce-rzut karny pewnie obronił Bijak dzięki czemu uchronił nas przed nerwową końcówką!

Pewne zwycięstwo Huraganu
Matu$$ data 23.08.2010, o 15:29 (UTC)
 Huragan Buchcice w II kolejce A-klasy pewnie pokonał na własnym boisku Sokół Wałki 6:0.

Bramki zdobyli:Krupa M-2,Bachula,Wajda Mir.(wolny),Witek,Bijak(karny)

Skład:Bijak-Szczerba,Wójcik,Piotrowski,Krupa Ł,-Wajda Mir.,Okaz,Witek,Mazur-Krupa M.,Bachula

Radlna-Huragan 2:1

Pierwszy mecz ligowy nasza drużyna rozegra w dużym osłabieniu. Zabraknie takich zawodników jak: Mirosław Wajda, Marcin Wajda, Marcin Okaz, Marcin Krupa, Dawid Hanak oraz naszego podstawowego bramkarza Stanisława Bijaka.

Najbliższy mecz już w sobotę
Matu$$ data 20.07.2010, o 20:30 (UTC)
 Kolejnym naszym sparing-partnerem będzie Olszynka Ołpiny.Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:30 na boisku w Łowczowie.

Zwycięstwo z Tarnowcem
Matu$$ data 20.07.2010, o 20:26 (UTC)
 W pierwszym meczu sparingowym pokonaliśmy KS Tarnowiec 3:0. Wszystkie bramki zdobył Jarosław Bachula.

Pierwszy sparing w Tarnowcu
Matu$$ data 16.07.2010, o 22:36 (UTC)
 Pierwszy mecz sparingowy rozegramy już w najbliższą niedzielę o godzinie 18 w Tarnowcu z tamtejszym klubem.