PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 241801 odwiedzający (684834 wejścia)
Aktualności

Kolejne zwycięstwo!!!
Matu$$ data 11.10.2008, o 16:07 (UTC)
 W dniu dzisiejszym na stadionie Huraganu został rozegrany mecz z Koszycami. Po wspaniałym meczu zwyciężyliśmy 4:2 !!

I połowa

Mecz rozpoczynamy bardzo dobrze. W 3 minucie z rzutu rożnego dośrodkowuje Marcin Wajda strzał oddaje jego brat Mirek niestety centymetry od bramki. Dwójkowa akcja braci Wajdów i mamy bramkę. Po pięknym podaniu Marcina, Mirek strzałem z 10 metrów w długi róg pokonuje bramkarza 1:0! Nasza przewaga na boisku nie podlega dyskusji. 17 minuta spotkania, piłkę w pole karne wrzuca Marcin Krupa lecz Witek pudłuje. W 20 minucie spotkania po podaniu Szymka Iwańca, Marcin Krupa wpada w pole karne i zostaje brutalnie faulowany, jednak sędzia nie dyktuje rzutu karnego. Zły dzień sędziów daje nam we znaki. Marcin Krupa wychodząc na czystą pozycję strzela tuż obok słupka. 35 minuta. Szybka kontra gości i tracimy bramkę 1:1. Po stracie bramki nasza gra stała się nerwowa i niedokładna. W końcówce meczu strzałów z dystansu próbowali jeszcze Dawid Hanak i Mirek Wajda, jednak nie przyniosły one kolejnej bramki. Gwizdek sędziego kończy pierwszą połowę.

II połowa

Mobilizacja naszej drużyny nie przekłada się jednak na grę po przerwie. W 55 minucie tracimy kolejną bramkę. Zawodnik gości urywa się naszym obrońcą, wychodzi na czystą pozycję sam na sam z Bijakiem i strzałem przy słupku pokonuje go 1:2. Nie pozostawało nam nic innego jak ruszyć do ataku. Roszady trenera Mirka Wajdy poprawiają naszą grę. Do ataku przesunięty zostaje Dawid Hanak wraz z Marcinem Krupą. W 70 minucie faulowany zostaje Mirek Wajda. Wójcik ustawia piłkę i szybko podaje do Marcina Krupy ten po przebiegnięciu kilku metrów oddaje cudowny strzał z 25 metrów w. Piłka ociera się o poprzeczkę i wpada w okienko bramki 2:2! 75 minuta spotkania i mamy rzut karny. Po faulu na Emilu Witku sędzia wskazuje na wapno. Pewnym egzekutorem okazuje się Marcin Krupa 3:2! W doliczonym czasie gry wprowadzony wcześniej Kamil Okaz mija obrońcę i wykłada piłkę Mirkowi Wajdzie ten nie ma problemu z umieszczeniem jej w siatce 4:2! Zwycięstwo cieszy, lecz styl trzeba przyznać że nie.

Lider znowu gromi !!
Matu$$ data 06.10.2008, o 17:51 (UTC)
 Świetna passa nadal trwa. Tym razem przekonała się o tym drużyna z Siemiechowa która przegrała na własnym stadionie z Huraganem Buchcice 1:4 !!

9.Emil Witek (zm. Mateusz Bachula)
10.Marcin Krupa - 3 bramki (zm. Kamil Okaz)
11.Jarosław Bachula

12.Mariusz Iwaniec - 1 bramka
13.Szymon Iwaniec
15.Kamil Okaz
16.Mateusz Bachula

I połowa

Gwizdek sędziego rozpoczyna spotkanie. Po wspaniałym rajdzie Emil Witek uderza piłkę w stronę bramki niestety niecelnie. Wspaniałym dośrodkowaniem w pole karne popisuje się Marcin Krupa, akcję zamyka Emil Witek lecz piłka mija bramkę. Szansę na strzał ma Mirosław Wajda ten jednak uderza obok bramki. Spotkanie jest jak dotąd bardzo wyrównane. W 24 minucie meczu żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Krupa. Kolejna minuta spotkania przynosi nam rzut karny. Podanie Dawida Hanaka i faul na Jarku Bachuli. Sędzia wskazuje jedenastkę, którą bezbłędnie wykonuje Marcin Krupa 0:1!

II połowa

Podczas przerwy doszło do nie przyjemnego incydentu. Wymiana zdań pomiędzy działaczami klubu i zawodnicy z Siemiechowa żądają konfrontacji zawodników gości. Po przejrzeniu przez sędziego protokołu podejrzenia zawodników z Siemiechowa okazują się bezpodstawne i możemy kontynuować mecz. Po przerwie żółtą kartkę za faul w środkowej strefie boiska otrzymuje Dawid Hanak. Przypadkowe zagranie ręką Łukasza Piotrowskiego w okolicach pola karnego mogło nas kosztować rzut karny, jednak sędzia dyktuje rzut pośredni. Kilka minut później sędzia niesłusznie dyktuje jedenastkę. Stanisław Bijak wyczuł intencje strzelca jednak minimalnie mija się z piłką i piłka wędruje do siatki 1:1. Na boisko wchodzi Mariusz Iwaniec zastępuje on Marcina Wajdę. W 65 minucie Jarosław Bachula otrzymuje kontrowersyjną czerwoną kartkę ,,za dyskusję''. Sędzia jest nie ubłagany i Jarosław Bachula udaje się do szatni. Gramy w dziesiątkę, jednak mobilizacja drużyny przyczynia się do zdobycia przez Marcina Krupę wspaniałej bramki 1:2! Piłkarze Siemiechowa nie mogą pozbierać się po stracie bramki i zostają zepchnięci do defensywy. Kilka minut później fatalny błąd popełnia gracz Siemiechowa zagrywając piłkę ręką. Sędzia pokazuje mu drugi żółty kartonik i podobnie jak Jarek Bachula musi opuścić plac gry. Piękna wrzutka Emila Witka i mamy kolejną bramkę zdobytą przez Mariusza Iwańca 1:3! W obu drużynach widoczne jest osłabienie jednak niewyczerpalne siły Marcina Krupy pozwalają mu na zdobycie kolejnej bramki a zarazem HATTRICKA 1:4. W końcówce meczu na boisko wchodzą Kamil Okaz i Mateusz Bachula. Emocjonujący, pełny kontrowersyjnych incydentów i decyzji mecz zwycięża Huragan Buchcice jest to bardzo cenne zwycięstwo. BRAWO !!

LKS Siemiechów vs. Huragan Buchcice
Matu$$ data 04.10.2008, o 21:55 (UTC)
 Już w niedzielę o godzinie 15:00 podejmujemy kolejne wyzwanie. Naszym przeciwnikiem będzie LKS Siemiechów. Liczymy na wygraną !!

Relacja
Matu$$ data 30.09.2008, o 21:20 (UTC)
 I połowa

Ledwo usiedliśmy na trybunach a już cieszyliśmy się z bramki.Emil witek mijając dwóch rywali na lewym skrzydle podaje Jarkowi Bachuli a ten pięknym lobem pokonuje bramkarza.Z czasem gra się wyrównała lecz goście nie potrafili przebić się przez naszą szczelną obronę a my wyprowadzaliśmy szybkie kontry.W 25 minucie Marcin Krupa próbował strzałem głową pokonać bramkarza ale daleko od celu,chwile później znów próba tego samego zawodnika potężny strzał lecz w środek bramki broni bramkarz.Szczęścia próbowali Mirosław Wajda i Jarosław Bachula.Świetnie piłkę posłał Dawid Hanak lecz brakowało precyzji.W końcu w 45 minucie mamy rzut rożny.Marcin Krupa precyzyjnie wrzuca piłkę prosto na głowę Rafała Rąpały i mamy bramkę do szatni:)

II połowa

Drugą połowę zaczęliśmy spokojnie umiejętnie oddalaliśmy grę od własnej bramki.w 50 minucie Emil Witek znowu mija dwóch obrońców lecz trzeci zatrzymuje go w nie przepisowy sposób lecz gwizdek sędziego milczy.W 60 minucie obrońcy Gromnika popełniają fatalny błąd w polu karnym,który bezlitośnie wykorzystuje Mirek Wajda.70 minuta i tracimy bramkę.Zawodnik z Gromnika wrzuca piłkę z lewej strony a wbiegający pomocnik pokonuje Bijaka.Bramkarza próbowali pokonać jeszcze Dawid Hanak i Mirek Wajda lecz ich strzały blokowali obrońcy. W 75 minucie meczu zobaczyliśmy piękna bramkę wykonaniu Marcina Krupy który z 25 metrów oddaje strzał lewą nogą a piłka ląduje w okienku bramki rywali.Pod koniec meczu po wrzutce z lewego skrzydła Marcina Krupy Kamil Okaz popychany przez obrońcę nie trafia czysto w bramkę.W ostatniej minucie pięknym rajdem popisuje się Mateusz Bachula oddaje piłkę na 16 metr do Mirka Wajdy lecz uderza za lekko.Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa naszej drużyny oby tak dalej.

Filmy
Matu$$ data 29.09.2008, o 04:16 (UTC)
 W dziale filmy pojawił się film z meczu z Gromnikiem zapraszam do oglądania.

Huragan - Gromnik 4:1 !!
Matu$$ data 27.09.2008, o 18:07 (UTC)
 LKS Huragan Buchcice zwyciężył na własnym boisku pokonując Gromnik 4:1. Wkrótce relacja.