PKO BP SA 0810204955 0000710200579185 Prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz LKS Huragan Buchcice. Dziękujemy :-)

Łącznie stronę odwiedziło już 241795 odwiedzający (684828 wejścia)
Aktualności

Zaległe mecze
Matu$$ data 02.11.2008, o 21:59 (UTC)
 Dzisiaj odbyły się zaległe mecze w naszej grupie. Koszyce podejmowały u siebie Gromnik, a Karwodrza Olszyny. Koszyce wysoko pokonały u siebie Gromnik 5:1. A Karwodrza niespodziewanie pokonała Olszyny 3:2.

LKS Huragan Buchcice vs. LKS Radlna 4:2
Matu$$ data 31.10.2008, o 22:10 (UTC)
 Świetna passa trwa !!! Huragan po dramatycznym spotkaniu pokonuje KS Radlną i po rundzie jesiennej utrzymuje fotel lidera!!

I połowa
Na stadionie rośnie frekwencja, szykują się duże emocje. Gwizdek sędziego rozpoczyna spotkanie. Początek meczu bardzo chaotyczny, jednak przy piłce utrzymuje się Huragan. 8 minuta spotkania i fatalny błąd popełnia arbiter, który nie dopatrzył się ewidentnego rzutu karnego dla Huraganu. W 14 minucie wyprowadzamy piękną akcję zakończoną strzałem Marcina Wajdy, niestety niecelnym. Huragan wciąż atakuje. Strzałów z dystansu próbowali jeszcze Dawid Hanak i Mirosław Wajda. 21 minuta spotkania i świetnym dryblingiem popisuje się Marcin Krupa, który zostaje sfaulowany w polu karnym. Sędzia dyktuje rzut karny!! Wykonawcą jest Marcin Krupa, który długo zwleka z oddaniem strzału jednak nie myli się i umieszcza piłkę w siatce 1:0!! W 33 minucie samotny rajd i strzał Łukasza Piotrowskiego jednak dobrze ustawiony bramkarz spokojnie chwyta piłkę. Kolejna akcja Huraganu i piękny strzał Dawida Hanaka. Piłka niestety szybuje tuż nad poprzeczką. Dobiega 43 minuta spotkania gdy fatalny błąd popełniają nasi obrońcy. Wykorzystuje to napastnik drużyny przeciwnej i umieszcza piłkę w siatce 1:1. Gwizdek sędziego kończy pierwszą połowę.

II połowa
Poddenerwowani zawodnicy wchodzą na boisko. 48 minuta i strzał na bramkę oddaje Marcin Krupa niestety nad poprzeczką. W 52 minucie brutalnie faulowany zostaje Mariusz Iwaniec który z trudem podnosi się z murawy. Mecz zrobił się wyrównany. 61 minuta spotkania piłka wrzucona z narożnika boiska ociera się o głowę Emila Witka i wychodzi za linię końcową. W 69 minucie faulowany zostaje Emil Witek. Sędzia wyciąga konsekwencje i karze żółtą kartką zawodnika z Radlnej. Dochodzi 79 minuta spotkania, gdy kolejny błąd popełnia sędzia piłka zatrzymuje się na linij bramkowej Huraganu, jednak sędzia uznaje bramkę 1:2. W 80 minucie na boisko wchodzi Kamil Okaz który zmienia Marcina Wajdę. 82 minuta popełniamy kolejny błąd i napastnik drużyny przeciwnej ma pustą bramkę jednak nie trafia do niej z odległości 10 metrów. Gra robi się coraz bardziej brutalna. Obie drużyny często atakują, jednak bez skutku. 85 minuta Łukasz Krupa zagrywa prostopadłą piłkę do Kamila ten wychodzi na czystą pozycję i lokuje piłkę w siatce 2:2!!! Radość zawodników i licznie zgromadzonych kibiców!!! W 87 minucie Dawid Hanak wchodzi z piłką w pole karne i zostaje "podcięty" przez obrońcę drużyny przeciwnej. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego i pokazuje żółtą kartkę Hanakowi. Dramatyczna końcówka meczu. Dwie minuty przed gwizdkiem sędziego Marcin Krupa oddaje cudowny strzał z około 30 metra, piłka mija bramkarza i wpada tuż pod "tykę". Szaleństwo na stadionie Huraganu. Kibice wciąż nie mogą uwierzyć w to co się stało, wygrywamy 3:2!!!!!!! Ostatnia minuta spotkania i piłkę niespodziewanie przejmuje Jarek Bachula szybkie podanie do Mirka Wajdy i nokaut drużyny przeciwnej 4:2!!!!!! Wśród krzyków naszych kibiców rozlega się głos gwizdka. Wszyscy cieszą się z wygranej to był wspaniały a zarazem ciężki mecz. Brawo HURAGAN !!!!!!

Najlepszy gracz rundy jesiennej
Matu$$ data 26.10.2008, o 08:18 (UTC)
 W dziale Ankiety pojawiła się nowa ankieta w której wybieramy najlepszego gracza rundy jesiennej. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

LKS Huragan Buchcice vs. KS Radlna (zapowiedź)
Matu$$ data 25.10.2008, o 08:42 (UTC)
 Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ostatni mecz rundy jesiennej który odbędzie się w niedzielę 26 października o godzinie 13:30 na stadionie Huraganu Buchcice. Nasza drużyna zmierzy się z drużyną z Radlnej !!!!!

LKS Świebodzin vs. LKS Huragan Buchcice - 0:5
Matu$$ data 19.10.2008, o 14:23 (UTC)
 Świetna passa Huraganu nadal trwa tym razem zwyciężyliśmy ze Świebodzinem 0:5 i utrzymujemy pozycję lidera w tabeli.

LKS Świebodzin vs. LKS Huragan Buchcice
Matu$$ data 17.10.2008, o 17:00 (UTC)
 Wszystkich fanów Huraganu zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się 19 października o godzinie 11:00 na boisku w Tarnowcu. W meczu tym podejmujemy LKS Świebodzin, który zajmuje 6 miejsce z 12 punktami. Wszystkich serdecznie zapraszamy !!